Sinu usaldusväärne partner 3D maailmas!

KolmD on innovaatiline ettevõte, mis on spetsialiseerunud modelleerimisele, 3D printimisele ja pöördprojekteerimisele. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda klientidele kõige kaasaegsemat ja usaldusväärsemat 3D printimise tehnoloogiat millega luua kvaliteetseid ja täpseid lõpptulemusi.

Gallery

Kontaktid

// tuntum tehnoloogia

FDM ehk Fused Deposition Modeling

Lai valik materjale
Lai valik materjale

FDM tehnoloogia võimaldab kasutada erinevaid materjale, nagu ABS, PLA, PETG, TPU, PET, PLA+, Carbon Fiber jne.

Suuremad detailid
Suuremad detailid

võimalik printida suuremaid objekte ühes tükis, vähendades vajadust detaili jagamist mitmeks osaks. Ehitusmaht 256x256x256mm

Taskukohane
Taskukohane

Materjalid on laialdaselt kättesaadavad erinevates hinnaklassides, muutes FDM-printimise taskukohaseks ja populaarseks valikuks.

Mitmevärviline
Mitmevärviline

Võimalus luua visuaalselt mitmekesisemaid ja atraktiivsemaid detaile.

Päris nobe
Päris nobe

Olenevalt detailide keerukusest on FDM üsna kiire. Kui eeltöö on tehtud tublilt võib lõplik detail valmida vaid mõnekümne minutiga

Keskkonnasõbralik
Keskkonnasõbralik

Enamasti taaskasutatud või isegi biolagunevad materjalid mis aitavad vähendada keskkonnamõju ja jätkusuutlikkust.

FDM on üks levinumaid ja laialdasemalt kasutatavaid 3D printimise tehnoloogiaid. See tehnoloogia põhineb sulava plastiku kiht-kihilt ladestamisel vastavalt digitaalsele 3D mudelile. FDM printerites kuumutatakse plastikufilamenti, näiteks PLA või ABS, mis seejärel surutakse läbi düüsi ja asetatakse täpse positsiooni peale, moodustades järk-järgult soovitud objekti. FDM tehnoloogia on suhteliselt taskukohane, lihtne kasutada ja võimaldab laia valikut materjale. 

// Veel detailsem

DLP ehk Digital Light Processing

Lai valik materjale
Lai valik materjale

DLP-printimisel on saadaval erinevad valgustundlikud vaigud, millest valida. Mõned vaigud on suurema vastupidavusega, teised on painduvad või omavad spetsiifilisi omadusi, nagu kõrge temperatuuritaluvus või vastupidavus kemikaalidele

Väiksem aga detailsem
Väiksem aga detailsem

Võrreldes FDM tehnoloogiaga kus prinditava kihi paksused algavad 0,1mm juurest on DLP minimaalne kihi paksus 35 μm ehk 0,035mm

Mitu detaili korraga
Mitu detaili korraga

Võimalik saavutada suurepäraselt sujuvad pinnad võrreldes teiste 3D-printimise tehnoloogiatega. Tänu detailitäpsusele ja suurele lahutusvõimele on võimalik printida objekte, millel on ühtlane pind. See annab valmistatud detailidele professionaalse ja kvaliteetse välimuse ning vähendab vajadust järeltöötluse või lihvimise järele.

Veel nobedam
Veel nobedam

Kuna DLP tehnoloogia kasutab kihi tekitamiseks UV valgust kogu tööplaadi ulatuses ei oma tähtsust kui suur või kui mitu detaili seal on. Ühe kihi tegemiseks kulub vaid mõni sekund.

DLP on 3D printimise tehnoloogia, mis kasutab valgusallikat, tavaliselt UV-valgust, ja vedelat vaiku objekti kiht-kihilt kõvenemiseks. DLP printerites kuvatakse digitaalse 3D mudeli iga kiht valgustundliku vaigu kohal asuvasse vaagnasse või kambrisse. Valgusallikas projetseerib kihi kuju vaiku ja kõvendab selle vastavalt mudelile. Seejärel eemaldatakse kõvenenud kiht, järgmine kiht vaigust valgustatakse ja protsess kordub seni, kuni kogu detail on valmis. DLP tehnoloogia võimaldab ülitäpset ja detailset printimist ning on populaarne eriti väiksemate ja keerukamate esemete valmistamisel.

// pane tähele

On väga oluline valida
õige materjal

Lisaks printimistehnoloogia valikule on äärmiselt oluline leida sobiv materjal vastavalt oma konkreetsele projektile. Mõnikord võib arvata, et peamine tegur peaks olema materjali tugevus, vastupidavus või näiteks konkreetne värv. Tegelikult tuleks materjali valikul pigem lähtuda detaili eripärast ning prototüübi etapis võib-olla kaaluda odavamaid materjale, et hoida kontrolli all arenduskulusid.